استفاده از شیرآلات بهداشتی ماهریس در منزل فوتبالیست معروف

شیرآلات بهداشتی ماهریس و سیستم‌های نقطه‌ی استفاده برای کمک به برآورده کردن نیازهای مصرف‌کنندگان برای آب آشامیدنی سالم و باکیفیت، اهمیت فزاینده‌ای پیدا می‌کنند. سیستم‌های تصفیه آب می‌توانند فانتزی باشند و به شیرهای آب در سبک‌ها و پرداخت‌های متنوعی نیاز دارند.

ظاهر آنها باید شیک، جذاب و امروزی با دستگیره های ارگونومیک مورد نیاز در آشپزخانه های پیشرفته امروزی باشد. شاید تزئینی ترین و جذاب ترین شیرآلات بهداشتی ماهریس موجود در سینک ها و سیستم های تصفیه آب منازل، وسایل نقلیه تفریحی، قایق های تفریحی و غیره استفاده شود. هزینه در اینجا عامل اصلی نیست. عملکرد و ظاهر مسائل اولیه هستند.

اصلاحیه‌های قانون فدرال آب آشامیدنی ایمن، شیرها و سایر دستگاه‌های لوله‌کشی نقطه پایانی را ملزم می‌کرد تا با الزامات سرب پایین استاندارد ANSI/NSF 61 بخش 9 تا آگوست 1998 مطابقت داشته باشند. پرکننده های شیشه، شیرهای آشپزخانه و دستشویی، و همچنین یخ سازهای یخچال مسکونی.

شیرآلات برای POU، اسمز معکوس و دیگر سیستم‌های تصفیه آب در دو نسخه با شکاف هوا یا بدون شکاف هوا موجود هستند. سبک شکاف هوا از پشت سیفون محافظت می کند. سیفوناژ پشتی عبارت است از برگشت آب مصرف شده، آلوده یا آلوده از یک لوله کشی یا ظرف به لوله آبرسانی به دلیل فشار منفی در لوله.

شیرهای POU معمولاً در بسیاری از سبک‌ها و پرداخت‌های مختلف موجود هستند تا به تکمیل یا مطابقت با یک دکوراسیون خاص کمک کنند. برخی از محبوب‌ترین روکش‌های امروزی عبارتند از: برنز ونیزی، برنز عتیقه، مشکی مات، نیکل ساتن، ضد زنگ و نیکل جلا داده شده.

برخی از شیرهای POU دارای دسته ارگونومیک، صاف کننده جریان، نوک محافظ و گردن غازی هستند که به راحتی می چرخند. شیرها باید دارای درجه حرارت حداکثر 150 درجه فارنهایت و حداکثر درجه فشار 120 psi باشند تا آب تصفیه شده را به طور موثری پخش کنند.

شیرآلات بهداشتی ماهریس تزیینی یا طراحی شده برای سیستم های تصفیه آب و RO برای خانه های مدرن امروزی فروش بالایی دارند. این شیرها باید در فهرست NSF استاندارد ANSI/NSF 61-9 و 372 باشد، که تضمین می‌کند شیر آب دارای الزامات بدون سرب قوانین ایالتی و فدرال ایالات متحده است.

یک روند رو به رشد برای شیرهای POU، ترکیب سنسورهای حرکتی برای فعال کردن جریان آب است. کاربر می تواند به سادگی یک لیوان را زیر دهانه قرار دهد و نیازی به چرخاندن یا فشار دادن دسته ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.