استفاده از کنسرو خوراک مرغ در تهیه کیک های خانگی

استفاده از مواد خام گیاهی طبیعی در فناوری تولید کنسرو خوراک مرغ باعث غنی سازی محصولات با مواد کاربردی می شود، قابلیت هضم را افزایش می دهد، اجازه می دهد تا با هنجارهای فیزیولوژیکی تغذیه سالم مطابقت داشته باشد.

این ممکن است یک سوال احمقانه باشد، اما مزایا و معایب غذا دادن به کنسرو خوراک مرغ شما چیست؟ شما می دانید که چیزها از سوپرمارکت درست در کنار کنسرو ماهی تن می آید. مواد بسیار کم، گوشت با کیفیت مناسب و کربوهیدرات کم کالری کم.

در ظاهر، بین وعده‌های غذایی یک «غذای میان‌وعده» مناسب به نظر می‌رسد، او اکنون در رویان کنین SO است، بنابراین یافتن چیز دیگری که به نظر می‌رسد با تأثیرات غذای تخصصی که دریافت می‌کند مقابله نکند، سخت است.

این مقاله به مشکل ایجاد محصولات متعادل بر اساس گوشت مرغ و مواد خام گیاهی می پردازد که می تواند تغذیه انسان امروزی را منطقی تر کند، فرآیندهای متابولیک را بازسازی و حفظ کند و مقاومت بدن را در برابر اثرات عوامل نامطلوب زندگی افزایش دهد.

نتایج یک تحقیق در مورد توسعه مدل فرمول غذاهای کنسرو شده گوشت و سبزیجات اصلی برای تغذیه سالم آورده شده است. شاخص های کیفیت نمونه های محصول تعیین می شود: ارزش غذایی و انرژی، ترکیب معدنی و ویتامین آن.

مواد غذایی کنسرو شده بین مصرف کنندگان بسیار محبوب است، بنابراین، گسترش دامنه آنها برای هر شرکت صنایع غذایی و فرآوری یک کار بسیار فوری است.

محصولات غذایی کنسرو شده و عملکردی می توانند در مجموعه اقداماتی برای جلوگیری از اثرات مضر عوامل انسانی و شرایط نامطلوب محیطی بر سلامت انسان اهمیت بسزایی داشته باشند.

هدف از این کار ایجاد فرمول محصول متعادل برای تغذیه سالم گروه‌های مختلف جمعیتی و همچنین بررسی تأثیر معرفی مشترک و جداگانه گوشت مرغ، لوبیا، کدو تنبل و کلم بروکسل بر کیفیت کنسرو گوشت اصلی و تکه های سبزیجات.

کارکنان بخش تولید و فرآوری کشاورزی دانشکده فناوری بلگورود GAU امکان استفاده از کدو تنبل، لوبیا و کلم بروکسل را به عنوان مواد خام با منشاء گیاهی در تولید کنسرو گوشت و تکه‌های سبزیجات بررسی کردند.

گوشت طبیعی طیور کشاورزی بر روی استخوان های بدست آمده از طیور سالم کشاورزی، با گذراندن آزمایشات دامپزشکی و بهداشتی، پذیرفته شده در فرآوری صنعتی و مطابق با شاخص های ایمنی در دستور پخت استفاده شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.