با خوردن قهوه فوری گانودرما در شب امتحان حافظه خود را تقویت کنید

هیچ کس نمی تواند به طور قطع بگوید که آیا گانودرما برای مصرف انسان در طول سال ها یا دهه ها بی خطر است یا خیر، و شواهد کافی برای حمایت از ادعاهای سلامتی وجود ندارد که خطرات ناشناخته ای را که ممکن است در آن دخیل باشد را تضمین کند.

ممکن است مشخص شود که گانودرما لوسیدوم یک درمان مناسب و ایمن برای سرطان یا بیماری های عصبی است، اما در حال حاضر نمی توان آن را تشخیص داد.

باید تکرار کنیم که این مقاله جایگزین نظر پزشکی حرفه ای نیست. اگر به قهوه فوری گانودرما علاقه دارید، باید با پزشک مشورت کنید. پزشک شما قادر خواهد بود تصمیم شما را با نظر آگاهانه و متخصص راهنمایی کند و به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا قهوه فوری گانودرما گزینه مناسبی برای شما است یا خیر.

قهوه گانودرما بیش از 2000 سال است که وجود داشته است، اما اخیراً در ایالات متحده در حدود 20 تا 30 سال گذشته به دلیل مزایای سلامتی آن مورد توجه قرار گرفته است. بنابراین، چه چیزی در مورد قهوه فوری گانودرما خاص است؟ این واقعا ساده است، حاوی قارچ Reishi است.

قهوه گانودرما مخلوط پودری از قارچ ریشی (با نام مستعار “Lingzhi”) است، اگرچه برخی از انواع آن ممکن است حاوی گیاهان دارویی دیگری نیز باشد.

فواید قارچ ریشی برای سلامتی مدتی است که مستند شده است و بسیاری از متخصصان پزشکی با قهوه‌نوش‌ها قرارداد می‌بندند که قهوه گانودرما را در انتخاب‌های ترکیبی قهوه خود بگنجانند. بنابراین، این فواید تبلیغ شده با قارچ ریشی و قهوه گانودرما چیست؟

قهوه فوری گانودرما همچنین ممکن است از سیستم ایمنی حمایت کند. قارچ Reishi سرشار از مولکول‌های فعال بیولوژیکی است که سلامت مغز، طول عمر و سلامت سیستم ایمنی را افزایش می‌دهد. پپتید گانودرما لوسیدوم یکی از این ترکیبات است و اعتقاد بر این است که مسئول قدرت آنتی اکسیدانی قوی قارچ است.

این به دلیل تری ترپن ها و پلی ساکاریدهای تری ترپن است که مستقیماً التهاب را هدف قرار می دهند که به نوبه خود می تواند سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کند. این همیشه یک امتیاز است، درست است؟

تری ترپن ها همچنین در مبارزه با عفونت های قارچی، ویروسی، قارچی و میکروبی موثر هستند. و ما بارها و بارها از بسیاری از کارشناسان سلامت شنیده ایم که سیستم گوارشی کلید سیستم ایمنی ما است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.