با پوشیدن دمپایی طبی پرستاری هیچ وقت عقرب به پای شما نیش نمی زند

واضح ترین چیز در مورد دمپایی طبی پرستاری این است که آنها بدون توری هستند. این از زمین خوردن روی پای خود یا در واقع گرفتار شدن در تجهیزات جلوگیری می کند. فقدان توری و هرگونه بست بالایی نیز درد ناشی از فشار متمرکز روی پا را به حداقل می رساند.

رویه های صاف و بدون عارضه تمیز کردن را آسان می کند. کنترل عفونت یک عامل مهم در هر محیط مراقبت بهداشتی است. پاپوش ها دارای انگشتان بسته هستند. این امر از آسیب ناشی از سقوط اجسام و ابزارهای تیز جلوگیری می کند، که در مورد سرنگ ها و تیغه های استفاده شده می تواند خطری فراتر از آسیب داشته باشد.

پاپوش های کار عمدتاً برای مد طراحی نشده اند. آنها معمولا با یک واحد بزرگ و پایدار برای حداکثر تماس با زمین طراحی می شوند. این همچنین معمولاً با یک ماده زیره مقاوم در برابر لغزش یا درج های کفی برای به حداکثر رساندن مقاومت در برابر لغزش ترکیب می شود.

بسیاری از فناوری‌های ایمنی دیگر در گیره‌های مدرن نصب می‌شوند، مانند کلاهک‌های ایمنی کامپوزیت و فناوری آنتی استاتیک. فن آوری آنتی استاتیک باری را که می تواند در بدن فرد ایجاد شود زمین می گیرد و خطر جرقه یا تداخل با تجهیزات الکتریکی را کاهش می دهد.

این محصول پوشیدن کفشی است که هم حمایت کننده و هم ایمن است. اگر یک جفت پاپوش پوشیده اید که از شما حمایت درستی می کند، روی دردها تمرکز نخواهید کرد، که به نوبه خود تمرکز شما را روی کارها بهبود می بخشد. تجربه درد کمتر و دستیابی به خروجی بیشتر سطح استرس را کاهش می دهد.

دانستن اینکه در محل کار ایمن هستید، برای هرکسی آرامش بخش است. ثابت شده است که ویژگی های ایمنی مانند فناوری آنتی استاتیک با حذف بار الکتریکی از بدن، استرس را کاهش می دهد (همه ما در دنیای مدرن به دلیل تماس کمتر با زمین، بار بیشتری را حمل می کنیم).

لغزش، افتادن و آسیب کمتر باعث کاهش زمان مرخصی از کار یا کار با آسیب می شود. حذف همه این مسائل باعث مثبت شدن فرد می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.