بهترین راه برای بازگرداندن مردان و زنان به جایگاه واقعی‌شان، پایان دادن

نویسنده سرمقاله ذکر شده، رابرت گبلهوف، به این نتیجه رسید که ایجاد یک گل رز آبی غرور است. پاپ فرانسیس احتمالاً موافق است و می گوید:

«معنویتی که خدا را گوجه فرنگی امروز به عنوان قادر مطلق فراموش می کند و خالق قابل قبول نیست. این گونه است که ما در نهایت قدرت های زمینی را می پرستیم، یا خودمان جایگاه خدا را غصب می کنیم، حتی تا جایی که ادعای حق نامحدودی برای زیر پا گذاشتن مخلوقات او داریم. پاپ فرانسیس ادامه می‌دهد:

«بهترین راه برای بازگرداندن مردان و زنان به جایگاه واقعی‌شان، پایان دادن به ادعای آن‌ها برای تسلط مطلق بر زمین، این است که یک بار دیگر درباره شخصیت پدری صحبت کنیم که می‌آفریند و تنها مالک جهان است.

در غیر این صورت، انسان خواص شیره انگور برای کودکان ها همیشه سعی می کنند قوانین و منافع خود را بر واقعیت تحمیل کنند»

فرد استلا، پراچاراک (وزیر اطلاع رسانی) معبد هندو میشیگان غربی، پاسخ می دهد:

«مقاله ارائه شده کاملاً دلیلی چگالی جیوه برای ایجاد نکردن گل رز آبی نداشت. با این حال، نویسنده یک مورد بزرگ برای وجود آزمایشی ما در این سیاره ایجاد کرد.

 اخیراً در کوه های مائوئی پرنده پرنده بودم. در محیط بسیار سردی بودیم. من دما را مطرح می کنم زیرا طبق راهنمای ما، پرندگانی که امروز می بینیم برای مدت طولانی در اینجا نخواهند بود. 

به دلیل تغییرات آب و هوایی، در مدت کوتاهی این قسمت نسبتاً سرد کوه به اندازه کافی گرم می شود تا پشه های مهاجم و ناقل بیماری رشد کنند و زیباترین پرندگان جزیره را از بین ببرند.

واضح است که بخش بزرگی از جمعیت ما، یا دست‌کم دلالان قدرت در میان ما، ارزشی برای حفظ گونه‌ای که از ما باقی مانده است، نمی‌یابند.

یک نکته جانبی: هیچ پشه‌ای گل رز ابی در هاوایی وجود نداشت تا اینکه کشتی‌های اروپایی صید نهنگ آب کثیف خود را به بنادر هاوایی ریختند.

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. حساسیت بیش از حد عاج (DH) در بزرگسالان نسبتاً شایع خمیر دندان است
    2. بهترین روش ها برای کسب سود از طریق کسب و کار کوچک!
    3. 5 روش برای اینکه 6 ماهه پولدار شوید
    4. استفاده از جوراب در زمانهای قدیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.