جیوه قرمز در ظروفی شیشه بر روی برد رادیو ها

یکی از دوستانم مرا مجبور کرد تلویزیون قدیمی همسایه‌ام را از هم جدا کنم، و من در این فکر بودم که چرا او مرا مجبور به این کار می‌کند.

بعداً متوجه شدم که او در حال جستجوی نوعی ظرف حاوی مایعی به نام جیوه قرمز در رادیو قدیمی بود که احتمالاً در بردهای مدار تلویزیون ساخته شده بود.

او توضیح داد که جیوه قرمز را می توان با قیمت بسیار بالا به قیمت 100000 دلار در هر کیلوگرم فروخت.

من سعی کردم در مورد آموزش اسکاج جدید در اینترنت جستجو کنم. با جستجوی یک کلمه کلیدی در گوگل، شایعات و حقه های زیادی را در یوتیوب و سایت های وبلاگ نویسی پیدا کردم. مردم دنبال آن می دوند: صحبت کردن در جستجوی.

اکثر افرادی که در سایت های یوتیوب و وبلاگ نویسی صحبت می کنند بدون هیچ مدرکی موضع خود را می گیرند.

جیوه قرمز

برخی از آنها گفتند که جیوه قیمت بسیار بالایی دارد و همه به دنبال لباس مجلسی هستند. اما آنها نمی دانند کجا و به چه کسی می توان آن را فروخت و واقعاً کجا استفاده می شود.

برخی اشاره می کنند که از آنها در رادیو و تلویزیون برای فیلتر کردن فرکانس سیگنال دریافتی استفاده می شود.

ادعاهای دیگر مبنی بر خرید آن توسط ناسا، آنها در حال جمع آوری کیک هویج و دارچین با پف زیاد آن برای استفاده در موشک ها و فضاپیماها هستند.

آنها همچنین می گویند که یک شرکت جدید به دنبال آن است تا جیوه قرمز بیشتری تولید کند، زیرا می توان از یک قطره جیوه قرمز برای تولید همان حجم زیاد استفاده کرد.

جیوه قرمز لیتیوم 6 است که در رآکتور هسته ای به منظور ساخت سلاح هسته ای استفاده می شود. توضیح دقیق را می توان در ویکی پدیا یافت.

 • منابع:
  1. Red mercury in old TV and radios
 • تبلیغات: 
  1. روش جدید ایزوگام کردن سقف ها
  2. سگ بهترین همراه در سخت ترین دوران انسان
  3. ایده های آسان برای کسب ثروت در منزل
  4. کاربرد صندل در مدارس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.