خرید دمپایی تابستانی یک زوج جوان را خانه دار کرد

وقتی پای شما از قوس مناسب پشتیبانی نمی کند، بدن شما سعی می کند با استفاده از سایر عضلات، رباط ها و مفاصل آن را جبران کند. یکی از اولین مواردی که تحت تاثیر قرار می گیرد تاندون آشیل است که از استخوان پاشنه به سمت عضلات ساق پا می رود.

کشیدگی تاندون آشیل می‌تواند بسیار دردناک باشد و هر چه آسیب بدتر باشد، زمان بهبودی طولانی‌تر است. داشتن پشتیبان قوس مناسب نیروها را به درستی در سرتاسر پا توزیع می کند و به بدن شما اجازه می دهد تا خود را تثبیت کند.

آیا از دمپایی تابستانی خود بیرون می روید؟ در نهایت، کفش شما باید به شما آویزان شود، شما نباید به کفش خود آویزان شوید! دمپایی تابستانی بدون یک فنجان پاشنه خوب بند پشتی می‌توانند انگشتان پای شما را مجبور کنند تا از صندل خارج نشوند.

این می تواند منجر به وضعیتی به نام “انگشت چکشی” شود که در آن انگشتان پا دیگر به طور کامل و به درستی گسترش نمی یابند. این می تواند منجر به درد مفاصل، سفتی و کاهش ثبات در پا شود.

در ویدیوی بالا سه عامل مهم در انتخاب کفش تابستانی را نشان می دهم. ما پنج نوع دمپایی و صندل محبوب را انتخاب می کنیم و بررسی می کنیم که آنها برای چه مقدار و نوع ما مناسب هستند.

با چاکو یا بیرکن استوک با کیفیت دشوار است، اما مارک های دیگری مانند Tread Labs (https://treadlabs.com/collections/insoles-for-plantar-fasciitis) و موارد مشابه وجود دارند که صندل های ویژه ای را برای رفع نیازها تولید می کنند. در بالا ذکر شد.

فلیپ فلاپ فروشگاهی ارزان قیمت ساندویچ را تقریباً به راحتی نان سفید درست می کند. برای مدت طولانی نباید کفشی بپوشید که تا می شود!

خم شدن کمی در جلوی پا (یک سوم جلویی کفش) مشکلی ندارد، اما از قسمت میانی پا به پشت، خم شدن آن باید بسیار سخت یا غیرممکن باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.