زوج تهرانی ازدواج خود را در دفتر جادویی برای همیشه به ثبت رساندند

نوت بوک مفهوم “کارت های یادداشت” را معرفی می کند. دفتر جادویی قالب‌های داخلی برای ثبت انواع مختلف محتوا در دفترچه هستند. کارت متن به شما امکان می دهد هر چیزی را در یک یادداشت ثبت کنید، در حالی که کارت چک لیست به شما امکان می دهد لیست های چک ایجاد کنید.

همچنین یک کارت صوتی برای ضبط یادداشت های صوتی و یک کارت عکس برای ثبت لحظات وجود دارد. همه کارت‌های یادداشت دارای رنگ‌هایی هستند که به‌طور تصادفی تولید می‌شوند که می‌توانند سفارشی شوند.

نوت بوک با ارائه یک تجربه تعاملی، یادداشت برداری را سرگرم کننده می کند. می‌توانید کارت‌های یادداشت را با چسباندن آن‌ها به هم گروه‌بندی کنید، سپس یک گروه را برای مشاهده آن‌ها تکان دهید. در نمای افقی، کارت‌های یادداشت مانند آهن‌ربا رفتار می‌کنند، وقتی آنها را گروه‌بندی یا از هم جدا می‌کنید. شما حتی می توانید نت های خود را مانند یک آکاردئون جمع کنید.

چه از طریق یک یادداشت سریع از لمس سه بعدی یا از طریق ویجت نوار اعلان، ایده های خود را ثبت کنید، Notebook به شما امکان می دهد روی افکار خود تمرکز کنید و نه ابزار.

کارت های یادداشت را می توان در نوت بوک سازماندهی کرد. هر نوت بوک با یک جلد منحصر به فرد طراحی شده با دست از هنرمندان داخلی ما ارائه می شود. شما می توانید با افزودن هر تصویر دلخواه خود کاورهای خود را ایجاد کنید.

همه یادداشت‌های شما به‌طور یکپارچه در دستگاه‌های مختلف و در ابر Zoho همگام‌سازی می‌شوند. مهم نیست از چه دستگاهی استفاده می کنید، یادداشت های شما همیشه به روز هستند.

Notebook رایگان  است، درست مانند سایر برنامه های بهره وری ما. ما فکر می کنیم از برنامه لذت خواهید برد. آن را دانلود کنید و امتحان کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.