لوله پلی اتیلن جوشی 160 که در حین اتصال ترک خورد

لوله پلی اتیلن جوشی 160 در سراسر جهان در پروژه های مختلف استفاده می شود. از دهه 1950، این نوع لوله مزایای قابل توجهی را برای مدیران پروژه ارائه می دهد و در برخی از برنامه ها نسبت به سیستم هایی که از فولاد، سیمان یا سایر مواد استفاده می کنند، بسیار رتبه بندی می شود.

در این مقاله توضیح می دهد که لوله PE در واقع چیست و چگونه از آن استفاده می شود. لوله PE لوله ای است که از پلی اتیلن (PE) ساخته شده است. این لوله ها از مواد ترموپلاستیک ساخته شده اند که توسط پلیمریزاسیون اتیلن تولید می شود.

لوله PE از طریق فرآیند معروف به اکستروژن ساخته می شود، بنابراین تولید لوله هایی با اندازه های مختلف آسان است. لوله های PE به خوبی فشار می آورند ، بنابراین برای کاربردهای مختلف فشار استفاده می شوند و در طبقه بندی فشار مختلفی تولید می شوند.

می توانید لوله PE را با قطر حداکثر 1200 میلی متر بدست آورید. کوچکترین آنها قطر حدود 0.5 اینچ دارند. می توانید لوله PE را به طول مستقیم یا در کویل های نورد خریداری کنید. لوله هایی با قطر کوچکتر معمولاً در کویل ها به فروش می رسند در حالی که آنهایی که با طول مستقیم تا 40 فوت دارند، معمولاً دارای قطر بزرگتر هستند.

همه این لوله ها سبک وزن هستند و میزان انعطاف پذیری نسبتاً خوبی را ارائه می دهند. لوله PE همچنین به دلیل سایر خصوصیات خود مانند سختی و ماندگاری شناخته شده است. این باعث می شود در پروژه هایی که سرسختی یک الزام است، یک انتخاب خوب باشد.

لوله های PE همچنین در برابر مواد شیمیایی مقاومت می کنند، بنابراین به آنها کمک می کنند تا از طریق سموم تحت تأثیر قرار بگیرند.لوله های سیاه همه کاره ساخته شده از پلی اتیلن اغلب در حال حمل و نقل در اطراف پروژه های آب یا در نزدیکی آب هستند.

این لوله های PE سیاه توسط اکستروژن منفرد تولید می شوند. لوله های دیگری نیز وجود دارند که توسط اکستروژن مضاعف تولید می شوند، که نیز سیاه هستند اما دارای نوار رنگی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.