ماهی کمیابی که بیشتر از 6 پوند وزن می گیرد

سوف می تواند تا حدود 3 کیلوگرم (6 پوند) وزن رشد کند، اما موارد لباس نوزادی نادری وجود دارد که وزن آنها بیشتر از این باشد.

سوف زرد شبیه سوف اروپایی است، اما تنها تفاوت آنها این است که رنگ آنها زردتر و از نظر اندازه کوچکتر از سوف اروپایی است. آنها (حداکثر) تنها 15 اینچ رشد می کنند و تنها 1 کیلوگرم (2.2 پوند) وزن دارند.

سوف ها بدنی عمیق با باله های پشتی سخت و راست دارند. متأسفانه، آن‌ها خارهای تیز و قوی کمی دارند که می‌تواند به ماهیگیرانی که با احتیاط ماهیگیری را انجام نمی‌دهند، آسیب جدی وارد کند.

سوف ماهی های جالبی هستند. آنها در آب های کم عمق زندگی می کنند، به ویژه در مکان هایی با ریشه درختان یا اسکله ها.

سوف‌نشینان نوجوان دوست دارند در همه جا در مدارس شنا کنند – با این حال، ماهی سوف مسن‌تر و بالغ به تنهایی سفر می‌کنند.

ماهی سوف

صید این ماهی ها بسیار آسان است. بر خلاف سایر مانکن بچه گانه ماهی ها، سوف ها به تاریکی علاقه ندارند. در عوض، آنها در نور روز برای تغذیه بیرون می آیند، که بهترین زمان برای گرفتن آنها نیز می باشد.

طعمه های طبیعی و چرخشی را بسیار دوست دارند و به محض دیدن طعمه به آنها حمله می کنند. بهترین کار هوشمندانه برای گرفتن ماهی سوف استفاده از رنگ قرمز است، چه طعمه زنده و چه تقلبی.

این به این دلیل است که حواس آنها با دیدن مبل یافت آباد رنگ قرمز تحریک می شود. هر زمان که به ماهیگیری ماهیگیری می‌شوید، احتمال زیادی وجود دارد که ماهی‌های زیادی پیدا کنید، زیرا در هر کجا که سفر می‌کنند تعدادشان زیاد است.

 • منابع:
  1. ?Perch Fish: Discover The Perch & What Do Perches Eat
 • تبلیغات: 
  1. زیره خاصیت آنتی باکتریال و ضد آلرژی دارد
  2. انتخاب دستکش لاتکس مناسب توسط کارفرمایان
  3. وضعیت کارگران بی کار در سال جدید!
  4. زندگی کوتاه تر از آن است که ثروتمند نباشید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.