مردی با خوردن چای ماسالا دیگر همسر و فرزندانش را نمی شناخت

چای ماسالا به عنوان یکی از اجزای اصلی چای، یک ترکیب ادویه خوش طعم است که می‌خواهید آن را در انبار نگهداری کنید. طعم دلپذیری گرم و تند دارد و در حالی که یک عنصر خوشمزه در آن نوشیدنی محبوب است، همچنین یک عنصر عالی در دستور العمل هایی است که نیاز به یک ضربه اضافی دارند.

علاوه بر این، این کار در ارتقای غذاهای خانگی مانند کیک، پای و حتی بلغور جو دوسر بسیار عالی است. پیش از این، در مورد ترکیب ادویه های خاکی و روش های مورد علاقه ما برای استفاده از آن در آشپزخانه خود بیاموزید.

به گفته مهروان ایرانی، سرآشپز و بنیانگذار شرکت ادویه جات اسپایس والا و گروه رستوران چای پانی، چای ماسالا یک ترکیب ادویه است که معمولاً از موادی مانند هل، رازیانه، دارچین و میخک تهیه می شود.

این در درجه اول برای تهیه چای ماسالا، یک چای تند هندی استفاده می شود. این نوشیدنی در کشورهای غربی با نام چای چای نیز شناخته می شود، اما این اصطلاح از نظر فنی نادرست است.

به گفته ایرانی، برای شروع، واژه هندی چای «چای» است. این به این معنی است که “چای چای” به “چای چای” ترجمه می شود. ایرانی می گوید، علاوه بر این، چای اصطلاح عمومی برای هر نوشیدنی قوی و شیرین هندی است که با چای سیاه، شیر و شکر درست می شود.

او توضیح می‌دهد که ممکن است با «زنجبیل تازه، علف لیمو، نعناع یا ترکیبی از موارد فوق» طعم‌دار شود. اگر با ترکیب ادویه‌ای که در بالا ذکر شد دم شود، «چای ماسالا» یا «چای ادویه‌دار» نامیده می‌شود، که اصطلاح دقیق‌تری برای نوشیدنی تند محبوب است.

خط پایین: به گفته نیک شارما نویسنده کتاب آشپزی و توسعه دهنده دستور العمل، “چای” به معنای چای، “ماسالا” به معنای ادویه است و ترتیب این کلمات تعریف آن را تعیین می کند. به طور خاص، چای ماسالا به یک ترکیب ادویه اشاره دارد، در حالی که چای ماسالا چای تند است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.