قرقاولی که باعث ورشکست شدن ثروتمند ترین مرد جهان شد

بسیاری از باتجربه‌ترین، جدی‌ترین و موفق‌ترین شکارچیان قیمت قرقاول مدت‌ها قبل از شروع فصل، آماده شدن برای شکار را آغاز می‌کنند آنها در طول تابستان خود را خوش فرم می کنند و سگ هایشان را به خوبی تنظیم می کنند.

آنها یک یا دو شب در هفته را در میدان می گذرانند، تله تیراندازی، اسکیت یا خاک رس ورزش می کنند آنها وقت خود را به صورت آنلاین صرف می کنند تا هر گونه اطلاعات مفیدی را که می توانند پیدا کنند جمع آوری کنند و در جستجوی مکان های جدید و شاید بهتر برای شکار، روی نقشه ها می ریزند.

آن‌ها به مکان‌هایی که احتمالاً در پاییز شکار می‌کنند سفر می‌کنند تا از تعداد پرندگان اطراف و محل تجمع آنها مطلع شوند در طول این سفرهای جاسوسی، آنها توقف می کنند.

تا خود را به صاحبان زمین معرفی کنند که ممکن است در فصل آینده به املاک آنها دسترسی داشته باشند و روابط خود را با مالکانی که در گذشته اجازه شکار را داده اند، برقرار کنند هر چه تعداد بیشتری از این وظایف را قبل از فصل قرقاول انجام دهید، شانس موفقیت شما در زمان باز شدن آن فصل بیشتر می شود.

شروع زودهنگام می تواند برای شکارچیان قرقاول نتیجه دهد، و ما در بیش از یک زمینه در مورد اوایل صحبت می کنیم. حضور در میدان در اوایل فصل این فرصت را برای اولین بار در پرندگان جوان، بی احتیاط و بی سواد فراهم می کند که هنوز متوجه خطرات نزدیک شدن بیش از حد به سگ های شکاری و افرادی که لباس های نارنجی روشن می پوشند، نیستند.

آنهایی که در یکی دو هفته اول فصل زنده می مانند، بسیار باهوش می شوند و بنابراین شکار آنها سخت تر می شود شروع شکار در اوایل روز باعث می‌شود.

قرقاول‌هایی که محل زندگی خود را برای جستجوی غذا و شن ترک می‌کنند، و پرندگان فعال در مناطق بازتر راحت‌تر پیدا شوند. مانند بسیاری از حیوانات و پرندگان شکار، گردن حلقه اغلب در دو ساعت اول صبح و دوباره در یک یا دو ساعت آخر قبل از تاریک شدن هوا بیشتر فعال است.

موفق ترین شکارچیان قرقاول بخشی از یک تیم هستند و هم تیمی های آنها ممکن است هم نوع انسان و هم سگ سگ باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.