مردی که در لباس فرم نگهبانی و انتظامات سکه جاساز کرده بود دستگیر شد

از تامین کننده لباس فرم نگهبانی و انتظامات بپرسید که آیا کفش آنها مطابق با تجهیزات حفاظت فردی کفش ایمنی است. این استاندارد بین المللی برای همه “کفش های ایمنی” است.

به هر کفشی که مطابق با استاندارد EN ISO 20345 آزمایش شود، مجموعه‌ای از رتبه‌بندی‌های ایمنی داده می‌شود که به شما از ویژگی‌های ایمنی کلیدی آن اطلاع می‌دهد. این اطلاعات به شما کمک می کند تا تصمیمی آگاهانه در مورد اینکه آیا کفش متناسب با نیازهای فرد مورد نظر است یا خیر.

برای ماه های سرد سال، پرسنل امنیتی ممکن است به کلاه و دستکش حرارتی و لباس فرم نگهبانی و انتظامات نیاز داشته باشند. دستکش های حرارتی بدون انگشت یک گزینه عالی هستند زیرا ترکیبی از گرما و مهارت را ارائه می دهند. اگر به یک دستکش سنگین‌تر با چسبندگی خوب نیاز دارید، دستکش پارت فینگر تاجر انتخاب ایده‌آلی است.

بسته به خطرات نقش آنها، ممکن است لازم باشد برای برخی از نگهبانان یک جلیقه حامل زره بدن تهیه کنید. این جلیقه به همراه صفحات زره بدن برای ایجاد یک گلوله بالستیک و جلیقه چاقو برای امنیت پوشیده می شود.

لباس فرم نگهبانی و انتظامات برای کارکنان پول نقد و اشیای قیمتی در حمل و نقل بسیار مهم است به ویژه برای مدت کوتاهی که لازم است از وسیله نقلیه تا مقصد مشتری راه بروند. این کارکنان باید دارای کلاه ایمنی محافظ با محافظ صورت باشند تا در صورت حمله از سر، صورت و گردن آنها در برابر آسیب محافظت کند.

همچنین باید زره بدن با صفحات ضد گلوله و خنجر در داخل یک زره‌بر آشکار ساخته شود. لازم نیست این جلیقه‌ها شبیه یک جلیقه معمولی به نظر برسند برای مثال، می‌توان آن‌ها را در یک ژاکت آستین دار با طراحی خاص تعبیه کرد تا از لایه‌های اضافی غیر ضروری جلوگیری شود.

همانند نقش های نگهبانی سرنشین دار، باید به کارکنان CVIT چکمه های ایمنی بادوام، سبک و راحت ارائه دهید. برای کارکنان خزانه که در مراکز نگهداری پول نقد و سکه کار می کنند، کفش های ایمنی بدون فلز مانند کفش دربی Oxen V12 توصیه می شود تا از مشکلات عبور از فلزیاب ها جلوگیری کنند.

کارکنان امنیتی پول نقد و سکه نیز از پوشیدن شلوار بدون جیب و سایر لباس‌های بدون جیب برای جلوگیری از سرقت سود می‌برند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.