نوعی از کشمش پلویی آفتابی ملایر با ریختن در غذا تبدیل به سنگ می شود

آیا کشمش پلویی آفتابی ملایر پر از قندهای بدی است که هر روز در مورد آن می شنویم؟ از نظر فنی خیر قندهای تبلیغ شده در رسانه ها که به عنوان حمایت کننده از افزایش چاقی برجسته می شوند، فرآوری می شوند.

در حالی که قند موجود در کشمش فروکتوز است، اگر کشمش را به طور روزانه و بدون مسواک زدن منظم می خورید، بله، می تواند به پوسیدگی و پوسیدگی دندان کمک کند.

با این حال تحقیقات زیادی در این مورد انجام شده است، و این مقاله به طور خاص نشان می دهد که در واقع هیچ مطالعه ای وجود ندارد که از کشمش به عنوان عامل مهم حفره دندان حمایت کند – مسواک نکردن دندان ها علت اصلی آن است.

کشمش به طور کلی یک راه واقعا عالی برای وارد کردن مواد مغذی کلیدی به رژیم غذایی کودک شما است. آنها نه تنها مقدار زیادی از مواد مغذی کلیدی را برای رشد کودک شما نگه می دارند، بلکه راحت، خوشمزه و آسان برای استفاده در سفر یا در دستور غذا هستند!

کشمش

آنها را با مقداری آجیل یا ذرت بو داده تازه برای یک غذای خوشمزه بعد از مدرسه هم بزنید ، یا به سادگی یک کارتن Sunny در کیف خود برای یک میان وعده کوچک داشته باشید!

کشمش انگور خشک است. آنها در رنگ‌های مختلف از زرد طلایی تا قهوه‌ای تیره یا مشکی وجود دارند و می‌توان از آن‌ها در غذاهای شیرین و شور استفاده کرد.

کشمش علیرغم اینکه یک میوه خشک است، قند و کالری بالایی دارد، بنابراین باید در مصرف آن متعادل باشد. همچنین توصیه می شود که کودکان فقط میوه های خشک شده از جمله کشمش را همراه با سایر غذاها مصرف کنند، زیرا کاملا چسبنده هستند و می توانند به دندان هایشان بچسبند و به طور بالقوه باعث پوسیدگی دندان شوند.

کشمش با وجود محتوای قندی که دارد، سرشار از فیبر، پتاسیم و آنتی اکسیدان است که تحقیقات نشان داده است ممکن است به کاهش خطر بیماری قلبی کمک کند و به کاهش فشار خون کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.