کاشی های با دوام که از خاک رس طبیعی هستند

کاشی‌های چینی نوعی کفپوش هستند که از کاشی استخر روباز سرامیکی با دوام و بر پایه خاک رس طبیعی ساخته می‌شوند.

این نوع کفپوش ها در سرتاسر دنیا یافت می شوند و قرن هاست که مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا مقاوم در برابر لکه هستند و همچنین در برابر آسیب آتش سوزی محافظت می کنند.

آنها در رنگ ها و سبک های بسیاری برای مطابقت با هر سلیقه و سبکی عرضه می شوند.کاشی الوند لعابدار پرکاربردترین نوع کاشی چینی هستند.

لعاب کاری فرآیندی است که در آن یک پوشش یا لعاب روی ظروف سرامیکی اعمال می‌شود که معمولاً از شیشه سرب شیشه‌ای و گاهی اکسیدهای رنگی تشکیل شده است که سطحی مات ایجاد می‌کنند.

بسته به اینکه چه مقدار از سنگ مرمر با لعاب پوشانده شده است، می تواند شفاف، شفاف، براق یا مات باشد.

کاشی‌های چینی لعابدار در رنگ‌ها، شکل‌ها و اندازه‌های مختلف موجود هستند. آنها را می توان روی دیوارها، کف یا هر سطح صاف دیگری بدون نگرانی از ترک خوردن آنها مانند کاشی آشپزخانه طلایی نصب کرد زیرا مقاومت بسیار بالایی در برابر شکستگی دارند.

تنها نقطه ضعف این نوع کاشی های چینی این است که به تغییرات شدید گرما و سرما حساس هستند که می تواند با قرار گرفتن در معرض مکرر باعث ترک خوردن آنها شود.

همانطور که از نام آن پیداست، این نوع کاشی لعابدار نیست. کاشی های بدون لعاب بیشتر برای مقاصد بیرونی استفاده می شوند زیرا در برابر آب و هوا مقاوم هستند و می توانند تغییرات شدید گرما یا سرما و همچنین اشعه های UV شدید را بدون آسیب تحمل کنند.

آنها دارای سطحی ناهموار هستند که آلودگی به راحتی روی آن گیر نمی کند و به راحتی تمیز می شوند.

 • منابع:
  1. POLISHED GLAZED PORCELAIN TILES
 • تبلیغات: 
  1. ریملی که به عنوان یک تفنگ مورد استفاده قرار گرفت!
  2. 4 نوشیدنی که کبد را سم زدایی می کند!
  3. بهترین شیوه درمان برای افسردگی!
  4. فروشگاه جوجه عروس هلندی لوتینو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.