کیف چرم بوفالو سیاه هدیه ولیعهد عربستان به همسرش

گابریلا هرست، طراح، که در مزرعه ای خانوادگی در اروگوئه، گاوهایی را که با علف تغذیه می شوند، پرورش می دهد، نظر خوبی دارد. او در تماس تلفنی از نیویورک می‌گوید: «من هر زمان حاضرم از چرم گیاهی استفاده کنم، اما چیزی را پیدا نکردم که 100 درصد تجزیه شود.

همه در مورد چرم بوفالو سیاه صحبت می کنند که بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد، اما هنوز در مراحل اولیه خود است. یک مشتری واقعی لوکس می داند که کیفیت چگونه است شما نمی توانید او را گول بزنید.

با این حال، کاری که من می توانم انجام دهم این است که سعی کنم از چیزهایی استفاده کنم که از قبل وجود داشته اند موجودی مرده، دو محصولی.

این یک مسئله پیچیده است، اما من روی جنبه زباله تمرکز می‌کنم: می‌دانم که وقتی گاوهای ارگانیکی که پرورش می‌دهیم به کشتارگاه فرستاده می‌شوند، 99 درصد آن استفاده می‌شود و هیچ چیز هدر نمی‌رود.»

در سال گذشته، هرست با موفقیت تمام بسته‌بندی‌های خود را به جایگزین‌های کمپوست‌پذیر و زیست تخریب‌پذیر، از جمله آویزهای مقوایی بازیافتی، تغییر داد.

او در حال تغییر مسیر فرآیندهای تحویل از هواپیما به قایق است با توجه به اینکه باید در یک بازه زمانی 8 تا 12 هفته ای تاخیر در برنامه تولید ایجاد شود، کار چندان مهمی نیست. او اصرار دارد: «اما برای تجارت خوب است.

حمل و نقل با قایق ارزان تر از حمل و نقل با هواپیما است. من به سفارش های خرید خود نگاه می کنم، آنها را نیز کاهش می دهم. کمتر اسراف کردن باعث صرفه جویی در پول شما می شود.»

خبر خوب بیشتر: محصول جدیدی از جایگزین های چرم قابل دوام در حال تولید است. جدیدترین مجموعه هوشیار H&M، یک کپسول با ذهنیت پایدار، از Piñatex، الیاف ساخته شده در فیلیپین از برگ های آناناس دور ریخته شده برای ساخت چرم مصنوعی استفاده می کند.

چرم فرومات ساخته شده از پوست سیب برنده جوایز چالش فرش سبز در میلان در ماه سپتامبر شد و برند جین پایدار Boyish قصد دارد از آن در مجموعه پاییز و زمستان 2020 خود استفاده کند.

Mylo که به عنوان چرم قارچ شناخته می شود، توسط استارت آپ Bolt Threads در سال 2018 معرفی شد و از میسلیوم رشد یافته در آزمایشگاه، ساختار ریشه قارچ ها ساخته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.